Wieczór komediowy – STAND-UP

Przedstawiamy Gwiazdy tegorocznego Wieczoru Komediowego, który odbędzie się już 14 Maja o 18:00 w CKS Mrowisko! Bilety dostępne w sprzedaży od 7 Maja.

WIOLKA WALASZCZYK
Nie dajcie się zwieść tej burzy blond loków. Jeśli spodziewacie się delikatnych żarcików, to się trochę zdziwicie. Wiolka to charyzmatyczna i impulsywna stand-uperka, która w mocny i dosadny sposób opowie Wam kilka historii, większość (jak nie wszystkie) oparta na jej własnych doświadczeniach.

MICHAŁ LEJA
Michał to młody i obiecujący stand-uper bazujący na żartach dotyczących naszego codziennego życia. Wykazuje się niezwykłym refleksem podczas interakcji z publicznością. Uważajcie, nieważne czy usiądziecie w pierwszym czy ostatnim rzędzie, nawet nie zorientujecie się kiedy staniecie się gwoździem jego programu.

TOMASZ BORKOWSKI
Paradoksalnie jeden z najstarszych i jednocześnie najmłodszych stand-uperów. Na polskiej scenie pojawił się niedawno. Porusza newralgiczne, trudne i ważne tematy. Jesteśmy pewni, że mimo różnicy wieku, nadążycie za jego humorem.

 

KAROL MODZELEWSKI
Ileż można mówić o swoich doświadczeniach? Karol wprowadza trochę abstrakcji, stawia na niecodzienne skojarzenia i świadomie ucieka od tematyki fizjologicznej. Z łatwością wciągnie Was do swojego świata. Stay tuned!