Komitet

Organizator Główny

Krzysztof Grzanka

e-mail: krzysztofgrzanka01@gmail.com

tel.: 607-892-085

Przewodniczący UZSS

Barbara Balon

e-mail: barbara.baloon@gmail.com

Umowy

Organizator: Anna Król

e-mail: aniakrol10@gmail.com

Marketing

Organizator: Adrianna Sławek

e-mail: adka.slawek@gmail.com

tel.: 796-504-818

Koordynatorzy:

Paulina Odlanicka – Poczobutt

e-mail: paulina.odlanicka@gmail.com

Bartosz Młotek

e-mail: barmloigry18@gmail.com

Technika

Organizator: Kajetan Witkowicz

e-mail: kwitkowicz@hotmail.com

Koordynatorzy:

Mateusz Wszołek

e-mail: mathewusz@gmail.com

Michał Kurzak

e-mail: michal.kurzak@gmail.com

Mariusz Samborski

e-mail: maaniek1997@gmail.com

Promocja

Organizatorzy:

Martyna Apel

e-mail: martynaapel11@gmail.com

Michał Kanigowski

e-mail: kanigowskim@gmail.com

Koordynatorzy:

Michalina Guzy

e-mail: michalina.guzy@gmail.com

Kamila Bednorz

e-mail: kamilabednorz7@gmail.com

Asystenci

Organizator: Edyta Piecuch

e-mail: edytapiecuch95@gmail.com

Koordynatorzy:

Aleksandra Gabała

e-mail: aleksandra.gabala@gmail.com

Jakub Goczyla

e-mail: jakub1544@gmail.com

Kacper Chromiak

e-mail: kacper.chromiak@wp.pl

Imprezy Towarzyszące

Organizator: Damian Grabowski

e-mail: d.grabowski6011@gmail.com

Koordynatorzy:

Damian Twarowski

e-mail: damitwa107@student.polsl.pl

Kacper Bochenko

e-mail: kacper.bochenko@gmail.com

Dominik Zawada

e-mail: cabal29@onet.pl

Logistyka

Organizator: Bartosz Kordala

e-mail: bartosz.kordala@gmail.com

Koordynatorzy:

Weronika Maciak

e-mail: maciak.w@gmail.com

Dawid Kasza

e-mail: dawidkasza05@gmail.com

  

Kultura

Organizator: Agnieszka Jaworska

e-mail: agnieszka.agata.jaworska@gmail.com

Koordynator: Dagmara Perżyło

e-mail: dagmara.perzylo@polsl.pl

Grafika

Organizator: Monika Ociepka

e-mail: monikaociepka@wp.pl

Koordynatorzy:

Krzysztof Gibas

e-mail: k.g.gibas@gmail.com

Paweł Kotarski

e-mail: pawkot95@gmail.com